HHV2WSFT-73-2M49
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-2M49
JLCPCB Part #
C1398103
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS