AR1206JR-0711KL
MFR.Part #
AR1206JR-0711KL
JLCPCB Part #
C4149101
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS