RC1206FR-1038R3L
MFR.Part #
RC1206FR-1038R3L
JLCPCB Part #
C6263333
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS