HHV2WSFT-73-21M
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-21M
JLCPCB Part #
C1398153
Description
-55℃~+155℃ 21MΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS