FKN-50FR-52-3R3
MFR.Part #
FKN-50FR-52-3R3
JLCPCB Part #
C19594362
Description
-40℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS