HHV1WSJT-52-7M5
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-7M5
JLCPCB Part #
C1393555
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS