YC164-JR-1368RL
MFR.Part #
YC164-JR-1368RL
JLCPCB Part #
C6338118
Description
4 63mW 68Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS