RT0805BRE071R43L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRE071R43L
JLCPCB Part #
C20166109
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS