HHV1WSFT-73-90K9
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-90K9
JLCPCB Part #
C1397514
Description
-55℃~+155℃ 1W 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS