MFR25SDRF52-178R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SDRF52-178R
JLCPCB Part #
C1750422
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS