RT0805DRE071K13L
MFR.Part #
RT0805DRE071K13L
JLCPCB Part #
C868601
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS