MFR50SFRE52-8K87
MFR.Part #
MFR50SFRE52-8K87
JLCPCB Part #
C3432766
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS