HHV1WSFT-73-53K6
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-53K6
JLCPCB Part #
C1400766
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS