RC1210FR-0740K2L
MFR.Part #
RC1210FR-0740K2L
JLCPCB Part #
C874983
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS