RC1206FR-075R36L
MFR.Part #
RC1206FR-075R36L
JLCPCB Part #
C488873
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS