AA0805FR-072R8L
MFR.Part #
AA0805FR-072R8L
JLCPCB Part #
C5933769
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS