HHV1WSFT-73-3M57
MFR.Part #
HHV1WSFT-73-3M57
JLCPCB Part #
C3482896
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS