HHV1WSJR-73-470KY
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-470KY
JLCPCB Part #
C1770560
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS