FMP-50JR-52-2K4
MFR.Part #
FMP-50JR-52-2K4
JLCPCB Part #
C1747517
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS