TC124-FR-0729K4L
MFR.Part #
TC124-FR-0729K4L
JLCPCB Part #
C1732223
Description
29.4kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS