FMP-50JB-52-200K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50JB-52-200K
JLCPCB Part #
C1373691
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS