MFR50SFRE52-1K47
MFR.Part #
MFR50SFRE52-1K47
JLCPCB Part #
C3442364
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS