FMP-50FTF52-240R
MFR.Part #
FMP-50FTF52-240R
JLCPCB Part #
C3438354
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS