RT0402BRB0717K8L
MFR.Part #
RT0402BRB0717K8L
JLCPCB Part #
C852342
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS