FMP-50FTF52-1R4
MFR.Part #
FMP-50FTF52-1R4
JLCPCB Part #
C3493843
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS