AT0603BRE0730K9L
MFR.Part #
AT0603BRE0730K9L
JLCPCB Part #
C6127347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS