FMP-50FTF52-1R54
MFR.Part #
FMP-50FTF52-1R54
JLCPCB Part #
C1381031
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS