FMP-50FTF52-1R1
MFR.Part #
FMP-50FTF52-1R1
JLCPCB Part #
C1379508
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS