AT1206BRD07374KL
MFR.Part #
AT1206BRD07374KL
JLCPCB Part #
C857388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS