RT0603WRB07634RL
MFR.Part #
RT0603WRB07634RL
JLCPCB Part #
C4081272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS