RE0603FRE0718KL
MFR.Part #
RE0603FRE0718KL
JLCPCB Part #
C20164826
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS