FMP-50FR-52-1K47
MFR.Part #
FMP-50FR-52-1K47
JLCPCB Part #
C3434962
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS