MFR25SFRF52-332R
MFR.Part #
MFR25SFRF52-332R
JLCPCB Part #
C1743894
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS