HHV-50FR-52-82K5
MFR.Part #
HHV-50FR-52-82K5
JLCPCB Part #
C3469324
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS