FMP-50FR-52-1K07
MFR.Part #
FMP-50FR-52-1K07
JLCPCB Part #
C1750296
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS