MFR25SFRE52-169R
MFR.Part #
MFR25SFRE52-169R
JLCPCB Part #
C1743531
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS