FMP-50FRF52-9K31
MFR.Part #
FMP-50FRF52-9K31
JLCPCB Part #
C20146162
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS