KNP100FR-52-4R3
MFR.Part #
KNP100FR-52-4R3
JLCPCB Part #
C1780290
Description
-40℃~+200℃ 1W 4.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS