FMP-50FRF52-5K6
MFR.Part #
FMP-50FRF52-5K6
JLCPCB Part #
C20146036
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS