RT0805FRD07180KL
MFR.Part #
RT0805FRD07180KL
JLCPCB Part #
C869016
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS