FMP-50FRF52-115R
MFR.Part #
FMP-50FRF52-115R
JLCPCB Part #
C20144980
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS