FMP200FRE52-2K7
MFR.Part #
FMP200FRE52-2K7
JLCPCB Part #
C1756812
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS