RT1210CRB0739R2L
MFR.Part #
RT1210CRB0739R2L
JLCPCB Part #
C3956526
Description
-55℃~+125℃ 250mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS