FMP3WSJT-73-6R2
MFR.Part #
FMP3WSJT-73-6R2
JLCPCB Part #
C1384161
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.2Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS