RE0402BRE0716K2L
MFR.Part #
RE0402BRE0716K2L
JLCPCB Part #
C5864183
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS