RT1210CRE0718RL
MFR.Part #
RT1210CRE0718RL
JLCPCB Part #
C1702952
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS