FMP300JR-52-820R
MFR.Part #
FMP300JR-52-820R
JLCPCB Part #
C1763972
Description
-55℃~+155℃ 3W 820Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS