FMP300JR-52-82R
MFR.Part #
FMP300JR-52-82R
JLCPCB Part #
C3422479
Description
-55℃~+155℃ 3W 82Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS