FMP300JB-52-3K6
MFR.Part #
FMP300JB-52-3K6
JLCPCB Part #
C1387273
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS