FMP200JB-52-3K6
MFR.Part #
FMP200JB-52-3K6
JLCPCB Part #
C1378679
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS